Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny

Kód: BGMP-9128
Výpredaj Letný výpredaj
2 hodnotenia
Značka: Masterpro
€999,90 –60 % €399,90
Skladem (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Kvalita, dizajn a pohodlie sú základnými hodnotami celej kolekcie. Dlhú životnosť každého komponentu sme zabezpečili použitím vysokokvalitných materiálov a dodržiavaním prísnych výrobných pokynov, ktoré sa dodržiavajú od začiatku až do konca. Detaily boli starostlivo navrhnuté tak, aby sa používali neuveriteľne jednoducho. Vďaka množstvu jedinečných intuitívnych funkcií sme navrhli kolekciu, ktorá vám umožní jednoducho vyskúšať najlepšie svetové recepty doma. MasterPRO sa pozerá do budúcnosti. Inovácie sú pre našu značku kľúčové. S hrdosťou vám predstavujeme našu novú kolekciu najmodernejších inteligentných spotrebičov. Táto kolekcia bola vyvinutá s využitím moderných technológií s cieľom zlepšiť život v kuchyni zjednodušením každodenných úloh. Testované najlepšími kuchyňami na svete, prinášame do dnešných kuchýň nástroje budúcnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny
Nový MultiCOOK Touch MasterPRO je inteligentný kuchynský nástroj 10 v 1 s integrovanou technológiou WiFi. MultiCOOK Touch je viac ako len kuchynský robot, ponúka krásny dotykový displej, intuitívne funkcie a novú technológiu ohrevu IntelliTemp.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú kolekciu najmodernejších inteligentných spotrebičov. Táto kolekcia bola vyvinutá s využitím moderných technológií s cieľom zlepšiť život v kuchyni zjednodušením každodenných úloh. Testované najlepšími kuchyňami na svete, prinášame do dnešných kuchýň nástroje budúcnosti.

155219-1

Jednoduchá a rýchla príprava
Príprava jedál snáď nikdy nebola jednoduchšia. Na zabudovanom dotykovom displeji tabletu sa nachádza ponuka kompletne v češtine. Vyberte si niektorý z receptov v databáze, ktoré sú naprogramované krok za krokom a prehľadne vás prevedú celou prípravou jedla. Ak máte osvedčený recept, môžete si ho uložiť na neskoršiu prípravu.

155219-4

Jednoduchá a rýchla príprava
Príprava jedál už nemôže byť jednoduchšia. Na zabudovanom dotykovom displeji tabletu sa nachádza ponuka kompletne v češtine. Vyberte si niektorý z receptov v databáze, ktoré sú naprogramované krok za krokom a prehľadne vás prevedú celou prípravou jedla. Ak máte osvedčený recept, môžete si ho uložiť na neskoršiu prípravu. čr

Viac ako 350 receptov s podrobnými pokynmi na prípravu
Kuchynský robot obsahuje viac ako 350 receptov vysvetlených krok za krokom, takže prípravu jedál zvládnu aj úplní začiatočníci. Vďaka množstvu jedinečných intuitívnych funkcií sme navrhli kolekciu, ktorá vám uľahčí vyskúšanie najlepších svetových receptov v pohodlí domova. MasterPRO sa pozerá do budúcnosti. Inovácie sú pre našu značku kľúčové.

Klub Masterpro APP
Klub Masterpro APP je ideálnym miestom stretnutí pre milovníkov jedla, ktorí radi varia. Recepty, tipy na varenie, výživové tipy, videá od najlepších medzinárodných šéfkuchárov na Masterpro.
Nebojte sa experimentovať
Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP vám umožní pripraviť širokú škálu pokrmov od občerstvenia až po hlavné jedlá, dezerty a nátierky. Na ovládanie sa používa dotykový displej, ktorý so sebou prináša rozsiahlu databázu receptov s presnými postupmi.

Kľúčové vlastnosti
  • Napätie: 220V -240V 50/60Hz
  • Výkon motora: 600 W
  • Vykurovací výkon: 1000 W
  • 3,5l miska z nehrdzavejúcej ocele (túto misku možno umývať v umývačke riadu)
  • 5-palcový dotykový displej TFT, svetelný gombík LED
  • Funkcia reverzácie - otočí čepeľ noža a použije jeho zadnú stranu, aby nepoškodila jemné prísady, ako sú cestoviny alebo mäsové guľky.
  • 12-stupňová regulácia teploty od 37 do 120 °C
  • Obsahuje systém Wi-Fi pre online recepty

Obsah balenia

- Multifunkčný kuchynský robot Masterpro Touch MP / čierny
- Špeciálne veko pre kuchynský robot so zabudovaným posúvačom
- Kotúč kuchynského robota
- Sklenená odmerka
- Šľahacia metla
- Parný kôš
-Vysokopevnostná čepeľ z nehrdzavejúcej ocele
- Miešací nadstavec
- Ručná špachtľa
- Veko s otvorom na pridávanie prísad počas varenia

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské roboty
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 10.5 kg
Farba: Čierna
Kľúčové slovo: kuchynský robot
Stav: Nový
Výkon motora: 600 W
Vykurovací výkon: 1000 W
Výrobca: Masterpro
Výkon motoru: 600 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: