Prehľad dopráv a ich cien

Cena dopravy na Slovensko

  zásilkovna  Zásilkovna € 3
 intime  InTime € 4
  45254542  Slovenská pošta € 4

 

Zásilkovna
Táto služba síce nedoručuje balík priamo do ruky, ale umožní Vám uložení zásielky prakticky v najpočetnejším počte, pretože prevádzkuje najviac výdajných miest v ČR a na SK. Tovar si tak môžete vyzdvihnúť cestou z práce alebo u obchodných centier. Vybrať si môžete zo širokej siete 2639 výdajných miest. Akceptuje dobierky i platby vopred.

Uložení zásielky na pobočke: Umožňuje zaslanie a následné uloženie zásielky do max. hmotnosti 10 kg. zásilkovna

 

IN TIME
Kuriérske doručenia patrí medzi najrýchlejšie spôsoby doručovania tovaru. Táto denne rozváža niekoľko desiatok tisíc zásielok. Kuriér privezie tovar na adresu, ktorú si v objednávke zvolíte. Akceptuje dobierky i platby vopred. Pokiaľ Vás doma nezastihne nemusíte sa báť, pretože má hneď 3 pokusy na doručenie zásielky.

Kuriérské doručenia: Umožňuje zaslanie balíka do hmotnosti 50 kg priamo na Vašu adresu.intime

 

Slovenská pošta
Slovenská pošta, a. s., pôsobí na trhu s poštovými službami už 25 rokov. Slovenská pošta ponúkala k 31. decembru 2018 svoje služby prostredníctvom 1 534 pôšt, ako aj prostredníctvom 42 Partner pôšt, 70 poštových stredísk, 5 pojazdných pôšt a 14 -Zmluvných výdajov. Dodávanie balíkov bolo zabezpečené aj prostredníctvom 45 BalíkoBOXov a vyberanie listov prostredníctvom 4 746 poštových schránok. Akceptuje dobierky i platby vopred.

45254542

Balík na adresu: Doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na balíku alebo adresnom štítku.